Rok załołĽenia 1845

FOTOGRAF Aleksandra Sójka

STRONA FB SAMORZĄDU Michał Dudziak, Mikołaj Leki, Sandra Antczak

Regulamin Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016

Samorząd Uczniowski organizuje kulturalne życie szkoły a co z tym związane liczne uroczystości, koncerty, wystawy, wyjścia do kina, wycieczki przedmiotowe. SU włącza się także w kwesty i akcje na terenie naszego miasta. Wszelkie działania podejmowane przez SU pomagają przygotowac młodzież do podejmowania ważnych decyzji wprowadzających w dorosłe życie bowiem to zawsze sami uczniowie są współorganizatorami wszystkich wydarzeń.

Pomocnicy Św. Mikołaja

Jak co roku 6 grudnia uczniowie naszej szkoły pomagają Mikołajowi i odwiedzają dzieci. W tym roku po raz kolejny sprawili miłą niespodziankę podopiecznym świetlicy terapeutycznej przy Konkatedrze. Mamy nadzieję, że przekazane słodkości dały im przyjemność i na ich twarzach zagościł uśmiech.

W szkole też nie zabrakło mikołajkowych atrakcji

Z pamięcią o Patronach

Jak co roku Samorząd Uczniowski porządkuje groby założycieli - patronów szkoły - ks. Jana Komapałły i Wojciecha Lipskiego. Inicjatywę tę podejmuje nie tylko z okazji Wszystkich Świętych, ale pamięta o nich przez cały rok.

1a z pomocą w schronisku

Dnia 3 paŸdziernika br wybraliśmy się na wycieczkę do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Nasza wizyta miała charakter dobroczynny. Postanowiliśmy te pozostawione, pozbawione miłości istoty nagrodzić wspólnym spacerem, jak i zabawą. Każdy z nas był zobowiązany do przygotowania prezentu dla małych obywateli w postaci karmy.
Najistotniejsza chwila dla psiaków nadeszła, gdy tylko smycze znalazły się w zasięgu ręki.

Spacer, zabawa i bieganie wywołało uśmiech na naszych twarzach, a obszerna radość na pewno zawitała u niewinnych pociech. Nie zabrakło również kotów, które już na sam widok prosiły o trochę ciepła, miłości.

Apelujemy do wszystkich POMAGAJCIE, bo naprawdę warto!
Rozpoczynamy również wolontariat

Masz wolną chwilę podejdź do schroniska, wyprowadź psa na spacer.

Więcej zdjęć w Galerii - tutaj

Mikołajki zorganizowane przez SU